534. Lakatos Artúr (Bécs, 1880 - Budapest, 1968)
"Kilátás a Gellérthegyről" (Lágymányos), 1940 körül
olaj, vászon
55,5*71 cm
j.j.l.: Lakatos A; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási cédula töredék