683. Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és topolyagyökér borítással, jávorfa és diógyökér intarziával, faragott és esztergált díszítéssel, eredeti kovácsoltvas veretekkel és zárszerkezettel, 1 db kulccsal, sérült
230*185*70 cm