732. Kandalló óra
francia, 19. sz., felesütős szerkezet, jelzett: "Gervais Fant de Bronzes, FD-Gervais Rue des Filles du Calvaire 12 Paris", aranyozott bronz tokban, ingával és 2 db felhúzókulccsal, számlap sérült, működőképes
m: 35 cm