243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kaukázusi "Kazak" szőnyeg

853. Kaukázusi "Kazak" szőnyeg

20. sz. eleje, gördesz csomózás, egyenletesen kopott, régi javításokkal

253*108 cm