560. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)
Pipacsos mező, 1995
olaj, farost
50*70 cm
j.j.l.: Schéner; ho.: Pipacsos rét Schéner Mihály 1995 jan. 12.