243. 19. és 20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vas óra

678. Vas óra

német, 1680-1720 körül, kovácsoltvas, spindlis nyitott szerkezet, római számos festett számlapgyűrű, sérült, hiányos

28*10*9,5 cm