724. Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, ajtajain intarziás virágkosár díszítéssel, faragott, aranyozott ökörszemes peremmel, 1 db kulccsal, akasztós
190*130*63 cm