755. Kandalló óra
osztrák vagy német, 1800 körül, negyedütős szerkezet, fekete lakkfestett fa tokban, faragott, aranyozott fa és bronz díszekkel, zománcfestett mezőkkel, számlap sérült
m: 57 cm