718. Képóra
Bécs, 19. sz. második fele, olaj, fémlemez, negyed ütős, spindlijáratos, zenélő szerkezet, faragott, aranyozott ökörszemes keretben, b.l. felirat: St. Baolo in Welsch Tyvol, sérült, hiányos
65*80 cm