269. Néprajzi aukció > Esküvői tányér 5 db

1101. Esküvői tányér 5 db

Észak - Magyarország, 1897 - 1912, festett, aranyozott, feliratos porcelán, kis sérüléssel

d: 23 - 23,5 cm