269. Néprajzi aukció > Szuszék (Szökröny)

1213. Szuszék (Szökröny)

Dráva-mente, 19. sz. közepe, ácsolt bükkfa, vésett, festett díszítéssel, kovácsoltvas pánttal, sérült

80*109*56 cm