269. Néprajzi aukció > Talpas pohár

1175. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. vége, festett, aranyozott színtelen üveg, aranyos kígyó díszítéssel, aranyozása kopott, szájperemén csorbulásokkal

m: 15,5 cm