269. Néprajzi aukció > Korsó, 2 db

1024. Korsó, 2 db

Vas megye, 20. sz. első fele, mázas cserép, egyiken karcolt felirattal: "1925 V. ho 10 Velemér, Kimegveszi azi lesz Kati", sérült

m: 30 - 31 cm