269. Néprajzi aukció > Szuszék (Szökröny)

1209. Szuszék (Szökröny)

Baranya megye, 19. sz. második fele, ácsolt bükkfa, vésett és festett geometrikus díszítéssel, kovácsoltvas pánttal, kis sérüléssel

89,5*105*58 cm