269. Néprajzi aukció > Erdélyi szász kályha

1005. Erdélyi szász kályha

Homoróddaróc, 19. sz. első fele, mázas cserép, 28 db sima csempe, 16 db sarok csempe, 28 db párkány és 12 db korona, kis sérüléssel

120*110*65 cm