222. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)
Konyha, 1982
rézkarc, papír
294*495 mm
j.j.l.: Szabó Vladimir; nyomaton: SZ 82; sorozatszám: 22/100