223. 19-20. századi festmények és bútorok > Előadás, 1967

223. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

Előadás, 1967

színezett rézkarc, papír

198*288 mm

j.j.l.: Szabó Vladimir; nyomaton: SZV 1967