223. 19-20. századi festmények és bútorok > Tabán, 1933

138. Gallé Tibor (Harta, 1896 - Budapest, 1944)

Tabán, 1933

akvarell, papír

255*465 mm

j.b.l.: Gallé Tibor 1933