223. 19-20. századi festmények és bútorok > Falusi utca, 1946

139. Elekfy Jenő (Győr, 1895 - Budapest, 1968)

Falusi utca, 1946

akvarell, papír

310*380 mm

j.b.l.: Kirchner 1946