223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Ősz a Rózsadombon", 1968

140. Frank Frigyes (Budapest, 1890 - Budapest, 1976)

"Ősz a Rózsadombon", 1968

olaj, farost

65*75 cm

j.j.l.: Frank Frigyes 968