223. 19-20. századi festmények és bútorok > Virágcsendélet, 1917

196. Belányi Viktor (Nyitraludány, 1877 - Budapest, 1955)

Virágcsendélet, 1917

olaj, karton

58*47,5 cm

j.b.l.: Belányi 1917