223. 19-20. századi festmények és bútorok > Csendélet könyvekkel

195. Szendy Arisztid (Budapest, 1903 - New York, 1972)

Csendélet könyvekkel

olaj, vászon

60*79,5 cm

j.j.l.: Szendy Arisztid