223. 19-20. századi festmények és bútorok > Női portré, 1937

194. Kacziány Aladár (Cserhátsurány, 1887 - Budapest, 1978)

Női portré, 1937

olaj, fa

44,5*33 cm

j.b.f.: Anno 1937, j.j.f.: Kacziány Aladár

sérült