223. 19-20. századi festmények és bútorok > Önarckép műteremben

193. Udvary Pál (Budapest, 1900 - Budapest, 1987)

Önarckép műteremben

olaj, vászon

85,5*70 cm

j.j.l.: Udvary Pál