223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Telkes"

228. Csabai - Wágner József (Mezőberény, 1888 - Mezőtúr, 1967)

"Telkes"

akvarell, tus, papír

360*390 mm

j.j.l.: Cs. W. J. Telkes