223. 19-20. századi festmények és bútorok > Peer Gynt illusztráció

229. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Peer Gynt illusztráció

akvarell, papír

135*165 mm

j.j.l.: BA