223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Tóparti város"

230. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

"Tóparti város"

akvarell, papír

370*530 mm

j.j.l.: Pleidell