223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Pára a tó felett"

231. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

"Pára a tó felett"

akvarell, papír

280*380 mm

j.b.l.: Pleidell