223. 19-20. századi festmények és bútorok > Kastély enteriőr

40. Szebeni Jenő, Kritsári (1882 - ?)

Kastély enteriőr

olaj, vászon

86*95 cm

j.j.l.: Kritsári Szebeni Jenő