223. 19-20. századi festmények és bútorok > Káin és Ábel

39. Mihalovits Miklós (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Káin és Ábel

olaj, vászon

34,4*31 cm

j.b.l.: Mihalovits