223. 19-20. századi festmények és bútorok > Tájkép alakokkal (vázlat)

38. Magyar festő, 20. sz. első fele

Tájkép alakokkal (vázlat)

olaj, karton

27*22 cm

j.b.l.: Rudnay; h.o.: Régi Képek Rudnay Gy. (autográf felirat)