223. 19-20. századi festmények és bútorok > Utcarészlet

122. Bánovszky Miklós (Besztercebánya, 1895 - Szentendre, 1995)

Utcarészlet

olaj, vászon

80*60,5 cm

j.b.l. Bánovszky