223. 19-20. századi festmények és bútorok > Parkrészlet

121. Némethy Miklós (1912 -ben és 1914 -ben Nagybányán dolgozott)

Parkrészlet

olaj, vászon

75*100 cm

j.b.l.: Némethy Miklós