223. 19-20. századi festmények és bútorok > Fürdőzők

204. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Fürdőzők

rézkarc, papír

155*210 mm

j.b.l.: SzI (nyomaton); j.j.l.: Szőnyi István