223. 19-20. századi festmények és bútorok > Nyári vízpart, 1983

203. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

Nyári vízpart, 1983

lavírozott tus, papír

240*315 mm

j.j.l.: BM 1983