223. 19-20. századi festmények és bútorok > Keleti utcarészlet

131. Sándor József, Gy. (Gyömrő, 1887 - Budapest, 1936)

Keleti utcarészlet

olaj, vászon

33*44 cm

j.j.l.: Gy. Sándor József