223. 19-20. századi festmények és bútorok > Erdei tisztás

130. Molnár Z. János (Cservenka, 1880 - Gödöllő, 1960)

Erdei tisztás

olaj, vászon

67,5*54 cm

j.j.l.: Molnár Z. J.