223. 19-20. századi festmények és bútorok > Árnyas utcán, 1934

76. Kóbor Henrik (Budapest, 1885 - ?)

Árnyas utcán, 1934

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: Kóbor 1934