223. 19-20. századi festmények és bútorok > Napsütötte udvaron

75. Magyar festő, 1900 körül

Napsütötte udvaron

olaj, fa

39,5*45 cm

j.b.l.: olvashatatlan; h.o.: 1908/09 - es kiállítási cédula