223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Megyeri halászkunyhó", 1919

86. Pörge Gergely (Pest, 1858 - Újpest, 1930)

"Megyeri halászkunyhó", 1919

olaj, falemez

19*28,5 cm

j.b.l.: Pörge Gergely 919