223. 19-20. századi festmények és bútorok > Csikósok, 1848

85. Szemlér Mihály (Pest, 1833 - Budapest, 1904)

Csikósok, 1848

olaj, vászon fára ragasztva

27*33 cm

j.j.l.: Szemlér 848