223. 19-20. századi festmények és bútorok > Piaci jelenet

84. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)

Piaci jelenet

olaj, falemez

50*70 cm

j.b.l.: Deák Ébner L.