223. 19-20. századi festmények és bútorok > Noszlopy Emil pándi földbirtokos, 1876

209. Vágó Pál (Jászapáti, 1853 - Budapest, 1928)

Noszlopy Emil pándi földbirtokos, 1876

ceruza, papír

220*325 mm

j.b.l.: 876 Vágó

sérült