223. 19-20. századi festmények és bútorok > "Jönnek a lakodalmasok", 1926

210. Benedek Péter (Uszód, 1889 - Budapest, 1984)

"Jönnek a lakodalmasok", 1926

akvarell, szén, papír

220*280 mm

j.b.l.: Benedek Péter 1926 XII/31.