223. 19-20. századi festmények és bútorok > Csendélet dinnyével és Csendélet zöldségekkel (párkép)

211. Rech jelzéssel, 19. sz. vége

Csendélet dinnyével és Csendélet zöldségekkel (párkép)

akvarell, papír

470*890 mm

j.j.l.: Rech

keret nélkül, sérült