238. 19. és 20. századi festmények > Virágcsendélet, 1940

644. Orsós Ferenc, Spindl (Temesvár, 1879 - Mainz, 1962)

Virágcsendélet, 1940

olaj, vászon

146*115 cm

j.j.l.: Orsós F 1940