238. 19. és 20. századi festmények > Virágcsendélet, 1967

643. Boroksa András (Budapest, 1922 - Budapest, 1989)

Virágcsendélet, 1967

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Boroksa 967