238. 19. és 20. századi festmények > Asztali csendélet, 1959

558. Gadányi Jenő (Budapest, 1896 - Budapest, 1960)

Asztali csendélet, 1959

olaj, vászon

67*98 cm

j.j.f.: Gadányi Jenő 1959