238. 19. és 20. századi festmények > Balatonpart, 1963

626. Fenyő Andor Endre (Baja, 1904 - Budapest, 1971)

Balatonpart, 1963

pasztell, szén, papír

46,5*61,5 cm

j.j.l.: Fenyő 63