625. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - Helsinki, 1972)
Dordrechti csatorna, 1914
olaj, vászon
50*40 cm
j.b.l.: Kövér Gyula Dordrecht 14; Kiállítva: Csáky László művészi hagyatékából,
(kat. 117. Csatorna részlet vagy