238. 19. és 20. századi festmények > Dordrechti csatorna, 1914

625. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - Helsinki, 1972)

Dordrechti csatorna, 1914

olaj, vászon

50*40 cm

j.b.l.: Kövér Gyula Dordrecht 14; Kiállítva: Csáky László művészi hagyatékából,

(kat. 117. Csatorna részlet vagy